Щомісяця проводяться засідання, де розглядаються питання щодо оголошення подяки здобувачам освіти, які бали протягом місяця активну участь в громадському житті коледжу та поточні питання.
Великдень – це час відродження та оновлення, час віри у краще майбутнє. Особливу святкову атмосферу для нас створили талановиті члени студентського самоврядування, які підготували чудове відео до Великодня. Запрошуємо всіх переглянути їхню творчу роботу та відчути святковий настрій!
Нехай ці святкові дні наповнять ваше життя теплом родинного кола, радістю зустрічей з друзями та відчуттям безмежної любові.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
Запрошуємо вас переглянути відео "Студент майбутнього очима сучасників", створене нашими креативними студентами. У цьому відео наші талановиті студенти діляться своїм баченням студента майбутнього. Це відео – чудова можливість подивитися на освіту з іншого боку та дізнатися, що думають про неї наші студенти
День прав людини покликаний привернути увагу до важливості дотримання базових свобод і прав: права на життя, освіту, працю, свободу слова, віросповідання та багатьох інших.
Волонтер у перекладі з англійської мови означає добровільний помічник. Це люди, які безоплатно працюють скрізь, де потрібна їхня допомога: у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах, будинках престарілих і на війні. Це не робота, а справжнє покликання.
Офіційна назва Дня волонтера – Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку.
В умовах воєнного часу поняття «волонтер» для України набуло надзвичайно важливого значення, адже це – тисячі людей, які забезпечують надійний тил нашій армії та підтримку вимушеним переселенцям.
За час повномасштабної війни волонтером став кожен українець – це й наші неймовірні освітяни, студенти, лікарі, рятувальники, актори, зірки шоу бізнесу, водії, відповідальний бізнес… Українські люди, як ніхто інший, знають про волонтерство все!
Це свято присвячено відданим і люблячим «братам нашим меншим», які потребують теплоти та турботи. Головна мета свята — розвинути в людях почуття відповідальності за живих істот й вкотре нагадати суспільству про те, що «воно несе відповідальність за тих, кого приручило».
Домашні тварини, які живуть пліч-о-пліч з людиною, постійно потребують її підтримки, турботи та догляду. Але натомість вони дарують нам свою любов та відданість. Домашній улюбленець часто замінює своєму господарю близьку людину, рятуючи від самотності та смутку, знімаючи стрес, а іноді й захищаючи від ворогів.
Це свято символізує єдність і силу молодих людей, яка завжди була рушійною силою змін у суспільстві.
Українські студенти – це майбутнє країни, її інтелектуальний потенціал і джерело невичерпної енергії. Сьогодні вони не лише навчаються, але й сміливо приймають виклики війни, захищають країну, допомагають, волонтерять, мріють і будують плани на повоєнну відбудову.
29 жовтня 2024 року члени студради коледжу були присутні на четвертому щорічному освітньому дні кібербезпеки в межах Міжнародного місяця обізнаності з кібербезпеки. Отримали нові знання та цінні поради для безпечного користування інтернетом, підвищили цифрову грамотність та згадали правила поведінки у соцмережах і онлайн- іграх.
Volunteer Community - інтернет-платформа, де кожен може знайти необхідну інформацію про волонтерські центри в 7 країнах. Свою діяльність мережа розпочала у 2015 році і з того часу організовує проєкти та об'єднує волонтерів, аби ті допомагали тим, хто цього потребує.
Пріоритетні напрямки діяльності це індивідуальна систематична допомога самотнім людям похилого віку, дітям із соціально-вразливих родин та людям з інвалідністю, розвиток волонтерства, в тому числі, волонтерства людей похилого віку, екологія, збереження культурної спадщини.
День працівника освіти традиційно називають днем вчителя. Проте це свято стосується не лише вчителів. Адже цього дня заведено вітати не тільки шкільних педагогів, а й тих, хто працює в дитячих садках, профтехучилищах, коледжах і закладах вищої освіти.
Це не просто дата в календарі, це день вшанування нелегкої, але надзвичайно важливої праці. Ваше терпіння, мудрість і безмежна любов до своєї справи формують нові покоління, які в майбутньому творитимуть історію України.
Бабин Яр став одним з найбільших місць масових розстрілів цивільних, скоєних нацистами під час Другої світової війни. 29-30 вересня 1941 року загинуло понад 34 тисячі людей.
Цей день є знаковим для українського народу і світової спільноти як символ пам’яті, свідомості та пошани до всіх жертв такого терору. Він нагадує нам про непохитність цінностей, які ми повинні оберігати, і про необхідність запобігати подібним злочинам.
Сьогодні, коли Україна знову переживає жахіття війни, цей біль минулого стає особливо гострим. Наш народ бореться за своє право на життя, свободу та незалежність. Історія Бабиного Яру нагадує нам про те, наскільки важливо зберігати пам’ять про минулі злочини, щоб протистояти новим.
Пам’ятаємо кожного, хто став жертвою Геноциду!
Вічна та світла пам’ять загиблим!
Бібліотека — це одне з найдавніших культурних надбань людства, суть якого є незмінною протягом всієї історії. Бібліотеки й дотепер залишаються особливим місцем, де люди мимоволі стишують голос, і чутно лише шурхіт сторінок, а повітря неповторно пахне типографською фарбою, клеєм і трохи пилом — адже книги можуть зберігатися століттями і дарувати свою мудрість не одному поколінню читачів. Любов до книги властива нашому народу здавна, а важливість бібліотек для національної освіти, науки та культури є очевидною для держави. Тому в Україні встановлено особливе свято — Всеукраїнський день бібліотек, який ми щороку відзначаємо 30 вересня.
Щороку в другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту – свято, яке об'єднує всіх, хто веде активний спосіб життя, популяризує здоров'я та сприяє розвитку спортивної культури в нашій країні.
Фізична культура і спорт допомагають виховувати характер, дисципліну, цілеспрямованість і командний дух. Завдяки зусиллям спортсменів, тренерів, організаторів спортивних заходів, та підтримці спонсорів, Україна стає здоровішою та сильнішою.
5 вересня в усьому світі відзначають Міжнародний день благодійності. Його встановили резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 2013 року. Таким чином ООН наголошує на важливості благодійництва та волонтерської діяльності, а також привертає увагу до проблем людей, пов’язаних із гуманітарними кризами.
Цей день був започаткований з метою встановлення діалогу між людьми, що належать до різних цивілізацій, культур та релігій, а також підтримки тих людей, що потребують допомоги. Благодійністю можна займатись не тільки цього дня, звісно, але в цей день можна започаткувати традицію допомоги тим, хто її потребує.